Enerji Kimlik belgesi bakanlıkça yetkilendirilmiştir mühendis,SMM belgesine sahip mühendisler veya mimarlar ya da bünyesinde bu vasıflara haiz mühendis veya mimar bulunduran tüzel kişiler tarafından verilebilir. Bakanlık bünyesinden bulunan kuruluş veye tüzel kişi/kişiler yetkisi dahilinde bu belgeyi size temin edebilir.
Enerji kimlik belgesi için hemen bizi arayıp binanıza en uygun fiyatı alabilirsiniz. Enerji kimlik belgesi fiyatlandırması binanın duruma, büyüklüğüne göre değişebilmektedir.
Enerji kimlik belgesi hesaplamak için bina analiz edilmesi gerekmektedir. Bina büyüklüğü ya da daire büyüklüğüne göre hesaplama yapılmaktadır.
Enerji kimlik belgesi zorunluğu 1 ocak 2020 tarihinden itibaren geçerli olacak. Yasal mevzuata anasayfamızda ulaşabilirsiniz.
Enerji kimlik belgesi zorunluğu 1 ocak 2020 itibariyle gerçekleşecektir. Bu belge alınmazsa binanızı kiralayamaz, satamazsınız.
Enerji Kimlik belgesi için temin edilmesi gereken evraklar bağlı bulunduğunuz belediyede mevcuttur. Bu evraklar ile binanız hakkında bilgi sahibi olarak binanıza uygun Enerji Kimlik Belgesi çıkarmamız için yardım etmeniz gerekiyor, 3. şahıslar tarafından paylaşılmamak şartıyla.
Hera Proje enerji kimlik belgesi vermeye yetkili firmadır.
tr_TRTurkish
tr_TRTurkish
×